Kurumsal ve Kişisel Sitelerinizi sizin İçin Tasarlayıp Yayınlıyoruz

Kafanızda canlandırdığınız kurumsal yapınıza uygun ideal web tasarımını anlatmanın ve aktarmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Sizi anlayan ve elindeki verileri akıllıca işleyebilen bir ekip tarafından talepleriniz çizgisinde kurumunuzu çok iyi bir şekilde ifade edebilecek bir tasarım ile kendi kimliğinizi tasarımınıza yansıtın. Tasarımınız mükemmelleşene kadar sizin için keyifle çalışalım.
Web tasarımlarımız sıklıkla Joomla ve Wordpress ortamlarında gerçekleştirilmektedir. Bu sayede tasarım sonrasında herhangi bir kuruma bağlı kalmadan kendi içerik güncellemelerinizi kendiniz yapabileceksiniz. Sitenizin yönetimi her zaman elinizde olacak.

Daha Önceki Çalışmalarımız

Düzce Örnek Gravür
Dimetrik Teknik Eğitim
Ensis Elektrik Otomasyon

Profesyonel Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal yapınızın tam yansıması olan web tasarımınızın, size gerek web gerekse arama motorları yolu ile ulaşan müşterileriniz için, tam kurumsal görünüm, özenle seçilmiş ve düzenlenmiş görsel ve menü yapısı ile şık bir karşılama sağlamalıdır. Web tasarım ve yazlımınız, müşterinizle aranızdaki güven bağını arttırıp güçlendireceği gibi, ürün ve hizmetlerinize de ayrı bir katma değer sağlayacaktır.

Responsive Web Neden Önemli?

Teknolojinin her bireyin ceplerine ulaştığı bu dönemde web siteniz kurumunuzun ilk izlenimini oluşturacak birim. Müşterilerinizi içeriye davet edecek ve onları cezbedecek bir dükkan vitrinine de benzetilebilir. Satmak veya tanıtmak istediğiniz ürün , hizmet ne kadar kaliteli ve özel olursa olsun vitrininizde bu ürünü sergileyememeniz ürünü satmanızın zorlaşacağı anlamına geliyor. Pekala, küçük dükkanımızın vitrinini göz önüne alalım. Her şeyden önce göze hitap etmeli. Göze hitap etmesi için responsive web sitenizin yazılım ve tasarım olarak güncel web sitesi normlarına uyan uzman ve yaratıcı bir ekip tarafından,kurumsal yapınıza uygun tasarlanması gerekiyor. Zaman içerisinde sürekli olarak değişiklikler gösteren web yazılım standartlarını düzenli takip edip dijital gelişmelere tam uyumlu çalışan bir ekip sizin için ideal web tasarım ve yazılımını ortaya çıkartacaktır.

İletişim

Dimetrik Teknik Eğitim

1234 South Lipsum Avenue

Ankara , 123456

Email    : info@dimetrik.com

Webistewww.dimetrik.com

Hızlı Mesaj

Bu site genel itibariyle mesleki ve teknik eğitimi desteklemek amacıyla kurulmuş bir sitedir. Bu sitede telif hakkı olan hiçbir yayın yoktur. Olduğu belirtildiğinde ve kaldırılması istendiğinde böyle bir yayın varsa hemen kaldırılacaktır. Bilgilerin paylaşıldıkça daha yeni bilgileri doğuracağı fikrini benimsemekteyiz.