Blog

Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle Sanat

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Google Tilt Brush Nedir?

Google Tilt Brush ne işe yarar?

Google'ın son projelerinden Tilt Brush, sanatçıların tüm çizim alışkanlıklarını değiştirebilir nitelikte.

Google Tilt Brush ile Resme Boyut Katın!

Google her geçen gün yenilik yapmaya ve yeni icatlar üretmeye devam ediyor. Piyasada bir süredir var olan ve şu anda HTC Vive VR ile çalışan sanal resim çizim uygulaması Tilt Brush ile kullanıcılara yepyeni bir deneyim sunuyor.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni yeni şeyler üretilmeye devam ediliyor. Bunlardan biri de son zamanlarda oldukça popüler olan ve oyunlar için kullanılır olmaktan çıkıp günlük hayatımızda yer kaplamaya başlayan “VR” yani “Sanal Gerçeklik Gözlüğü”. Günümüzde yaygınlaşmaya başlayan bu icat Google ile buluşursa ne olur peki?

İşte bu buluşmadan “Google Tilt Brush” ortaya çıktı! Google’n HTC Vive VR ile birlikte kullanıma sunduğu Tilt Brush ile sanal ortamda resimlerinize hayat verebilirsiniz. Tilt Brush kullanıcılara sıradan bir resim fırçasının çok çok ötesinde bir deneyim sunuyor. Tilt Brush ve HTC Vive VR ile bulunduğunuz ortam bir anda paletiniz oluveriyor. Üstelik kirlenme ve ortalığı kirletme durumu da yok!
Kurulumu ve kullanmasıda çok basit. Bunun için;
- 1 adet HTC Vive,
- 1 adet steam hesabı ve 50 TL paranız olmalı.

Google Tilt Brush Steam Sayfası:

http://store.steampowered.com/app/327140/

 

İletişim

Dimetrik Teknik Eğitim

1234 South Lipsum Avenue

Ankara , 123456

Email    : info@dimetrik.com

Webistewww.dimetrik.com

Hızlı Mesaj

Bu site genel itibariyle mesleki ve teknik eğitimi desteklemek amacıyla kurulmuş bir sitedir. Bu sitede telif hakkı olan hiçbir yayın yoktur. Olduğu belirtildiğinde ve kaldırılması istendiğinde böyle bir yayın varsa hemen kaldırılacaktır. Bilgilerin paylaşıldıkça daha yeni bilgileri doğuracağı fikrini benimsemekteyiz.