Kurslarımız

SolidWorks

Bu kursumuz ile 20 saatte zorluk derecesi 3 olan endüstriyel ürünleri SolidWORKS programı ile tasarlayabileceksiniz.

TRY10.00 . 3 Ders(ler) . 0 Ek(ler)
AutoCAD Ücretsiz

AutoCAD

En sık kullanılan CAD programı olan AutoCAD sektörün vazgeçilmezi.

Ücretsiz . 6 Ders(ler) . 0 Ek(ler)

Catia

Her ne kadar CAD programları kategoresine alsak da Catia, firmanız için tüm ihtiyaçları karşılayan bir CAD-CAM-CAE programıdır. .

TRY30.00 . 2 Ders(ler) . 0 Ek(ler)

MasterCAM

Mastercam temelde çok gelişmiş ve dünyada en çok tercih edilen programlardan biridir. Mastercam Türkiye'de de tasarım ve imalat , kalıp, otomotiv ve yedek parçası sektörlerinde çok kullanılmaktadır.

TRY11.00 . 1 Ders(ler) . 0 Ek(ler)
AutoCAD Mechanical Ücretsiz

AutoCAD Mechanical

Temel Düzey AutoCAD Mechanical Eğitim görüntüleri ile çizimi öğrenip uygulama videolarımız ile de öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz.

Ücretsiz . 0 Ders(ler) . 0 Ek(ler)
SolidCAM Ücretsiz

SolidCAM

SolidCam Kursu , Cad'i kullanan fakat Cam'i bilmeyen kişiler için oluşturulmuş imalata yönelik bir eğitim programıdır. SolidCam'in bütün modüllerini öğreneceksiniz ve İmalat aşamasına kadar tüm aşamaları simüle ederek deneyim kazanacaksınız.

Ücretsiz . 0 Ders(ler) . 0 Ek(ler)
Teknik Resim Kursu Ücretsiz

Teknik Resim Kursu

Teknik Resim okuma becerilerinizi artırmaya yönelik dğzenlediğimiz bu kurs size nitelikli bir eleman statüsüne yükseltecektir.

Ücretsiz . 0 Ders(ler) . 0 Ek(ler)
Kalıp Tasarım Kursu Ücretsiz

Kalıp Tasarım Kursu

Kalıp Tasarımı konusunda sektördeki tecrübeli personel ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Bu kursumuz ile birlikte bu sorunun çözümüne küçük de olsa bir katkımız olacağına inanıyoruz.

Ücretsiz . 0 Ders(ler) . 0 Ek(ler)
CNC Programlama Ücretsiz

CNC Programlama

CNC Operatörlerinin tezgahları programlamayı da bilmeleri gerekir, Günümüzde CAD CAM programlarının becerisinin artmasıyla ve otomasyon sistemiyle CNC Operatörlerinin CAD CAM Programlarını bilmelride kendilerine büyük fayda sağlamaktadır.

Ücretsiz . 0 Ders(ler) . 0 Ek(ler)

İletişim

Dimetrik Teknik Eğitim

1234 South Lipsum Avenue

Ankara , 123456

Email    : info@dimetrik.com

Webistewww.dimetrik.com

Hızlı Mesaj

Bu site genel itibariyle mesleki ve teknik eğitimi desteklemek amacıyla kurulmuş bir sitedir. Bu sitede telif hakkı olan hiçbir yayın yoktur. Olduğu belirtildiğinde ve kaldırılması istendiğinde böyle bir yayın varsa hemen kaldırılacaktır. Bilgilerin paylaşıldıkça daha yeni bilgileri doğuracağı fikrini benimsemekteyiz.