Kurslar

Ücretsiz

AutoCAD

Autocad Kursuna kimler katılabilir?

Autocad Kursu; Makine, İnşaat, Harita, Elektrik, Elektronik, Tekstil Mühendisleri ve Teknikerleri, İç Mimarlar, Mobilya Tasarımı, Peyzaj Mimarları ve Teknik çizim işi ile uğraşan herkes içindir.

Autocad Kursu size ne kazandırır?

Kursiyerlerimiz autocad kursu 'nu alarak Autocad programını tüm detayları ile öğrenmiş olacaklardır. Bu sayede makine, inşaat, mimarlık, mobilya ve diğer sektörlerdeki tüm teknik çizimleri 2 boyutlu ve 3 boyutlu olarak hızlı ve doğru bir şekilde çizebilir düzeye geleceklerdir.

AutoCAD Kursu'nu Neden Almalıyım?


- Autocad kursumuza katılarak, alanında en az 7 yıl piyasa deneyimine sahip  Teknik Öğretmenlerden oluşan kadromuz rehberliğinde Autocad programını tüm detayları ile öğrenebilirsiniz.

- Bu sayede makine, inşaat, mimarlık, mobilya ve diğer sektörlerdeki tüm teknik çizimleri iki boyutlu ve üç boyutlu olarak hızlı ve doğru bir şekilde yapabilirsiniz. 

- AutoCAD Kursu'na kayıt olmadan devam eden Autocad video eğitimlerimize misafir olarak katılıp kalitemizi ve farkımızı görebilirsiniz.

- Autocad kursu süresince en az bir adet plan, görünüş, kesit ve üç boyutlu katı model çizimi uygulamalı olarak derste yapılır.

 

Aşağıda AutoCAD ile ilgili uzman hocalarımızın hazırladığı eğitim videolarımız bulunmaktadır. İstediğiniz dersin başlığına giriş yaparak ulaşabilirsiniz ve öğrendiklerinizi rahatça pekiştirebilirsiniz.

Meet Our Teacher

Yusuf SİYAMBAŞ

Yusuf SİYAMBAŞ

AutoCAD, SolidWORKS, SolidCAM, MasterCAM
Murat ÖZCAN

Murat ÖZCAN

AutoCAD, SolidWORKS,Catia, Mastercam

İletişim

Dimetrik Teknik Eğitim

1234 South Lipsum Avenue

Ankara , 123456

Email    : info@dimetrik.com

Webistewww.dimetrik.com

Hızlı Mesaj

Bu site genel itibariyle mesleki ve teknik eğitimi desteklemek amacıyla kurulmuş bir sitedir. Bu sitede telif hakkı olan hiçbir yayın yoktur. Olduğu belirtildiğinde ve kaldırılması istendiğinde böyle bir yayın varsa hemen kaldırılacaktır. Bilgilerin paylaşıldıkça daha yeni bilgileri doğuracağı fikrini benimsemekteyiz.